امروز دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲

دیدار صمیمانه مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای استان سیستان و بلوچستان با مدیریت و کارکنان نیروگاه بخار ایرانشهر و نیروگاه سیکل ترکیبی بمپور

دیدار صمیمانه مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای استان سیستان و بلوچستان با مدیریت و کارکنان نیروگاه بخار ایرانشهر و نیروگاه سیکل ترکیبی بمپور

به گزارش روابط عمومی ؛
طی این نشست با گذر موفقیت از پیک بسیار گرم تابستان از زحمات تمامی همکاران تقدیر و تشکر نمودند و به همدلی  وهمراهی بیشتر تاکید داشتند.

در ادامه مهندس بامری ،  تداوم تولید برق پایدار و مطمئن در نیروگاهها حاصل تلاش شبانه روزی تمامی همکاران است که امیدواریم با تلاش همه کارکنان صنعت برق استان، همچون گذشته، امسال هم شاهد پایداری تولید درزمستان سال جاری و  تابستان ۱۴۰۳ باشیم

مهندس بامری ادامه داد: امروز رسالت سنگینی برعهده داریم وبایدهمدل و متحددر کناریکدیگروباتوکل برخدا بارامانتی که بر دوش داریم رابه خوبی و به سلامت به مقصد ومقصودبرسانیم.

وی بیان کرد: باید خادم مردم باشیم البته نه در زبان بلکه در عمل، به گونه ای که این خدمت باعث رضایت مردم که همانا رضایت خداونداست،شود.

مدیرعامل ، تصریح کرد: تلاش همکاران زحمتکش صنعت برق علاوه بر حفظ و تقویت روحیه کار و تلاش، موجب هم افزایی و همگرایی بیشتر در راستای تحقق اهداف عالی سازمان که خدمت صادقانه به مردم است، می شود.

وی درادامه اززحمات تمامی تلاشگران تولید برق و همکاران درنیروگاه بخار ایرانشهر و نیروگاه سیکل ترکیبی بمپور پرچمداران تولید برق و عرصه خدمت به مردم دانست و گفت: تلاش و مجاهدت‌های شبانه روزی و بی وقفه در راه آبادانی و تامین برق مطمئن و پایدار و ایمن ستودنی است.

*روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای استان سیستان و بلوچستان*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *